Gama Garden - GLM 51BS
0 / 5
0 / 5
Családi házak és közterek füves területeinek ápolására. Alkalmas nagyobb területek vagy elhanyagolt övezetek ápolására. Jellemzők Önjáró kivitel 3 in 1 funkció: Fűgyűjtés / Oldalsó kidobás / Mulcsozás Választható „Briggs & Stratton motorral is Gyorscsatlakozó a váz könnyű, praktikus tisztításához Robosztus fémvázas burkolat és felépítés nagy terhelhetőséget biztosít Nagyobb területek ápolására 4 ütemű OHV motor, tanúsítottan alacsony káros anyag kibocsátással Központi magasság állítás Kerekek golyós csapággyal szereltek Kerék átmérő: 170mm / 230mm Felülről lefedett pormentes fűgyűjtő Műszaki áttekintés: Lökettérfogat 173 cm3 Teljesítmény 3 kW / 4,1 LE Motor Kohler Üzemanyagtartály térfogata 1,5 L Hajtási rendszer Önjáró Vágási szélesség 51 cm Vágási terület 2000 m2 Vágási magasság állítása 7-től 25 - 75 m Magasságállítás Központi Fűgyűjtő térfogat 55 L Váz anyaga Acél Kerék átmérő - Kerékcsapágy - Zajszint 96 db(A) Csomagméret 890x590x570 mm Nettó tömeg 43 kg Bruttó tömeg 45 kg
| Termék ID: | #5468013 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 55 L |
| Motor teljesítmény: | 4.1 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 43 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 51 cm |