HECHT - 551 SB
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Hecht Modell: 551 SB Leírás: A 4 LE (HP) benzin motoros fűnyíró 3- 4,5 km/órával képes önjáró módon haladni. Egy mozdulattal a kar lehajtható. A munkaszélesség 51 cm , központi magasságállítás 25-75 mm. Hatalmas 60 literes szövet gyűjtődoboz biztosít elegendő helyet a levágott fű számára. Ergonómikus nyél gumírozott fogantyúval. A fűnyírógépnek szilárd fémváza műanyag védőelemmel biztosítja a hosszú élettartamot és tartósságot. Kiváló minőségű vágókés és csapágyak a nagy kerekeken. Központi magasságállítás 7 fokozatban. A fűnyíró ajánlott kaszálás terület nagysága 1400 m2. Ergonomikus nyéllel, mely által könnyebben dönthető és irányítható. Tulajdonságok:
Teljesítmény 4 Le (hp) 158 cm3
Vágó szélesség 51 cm
Tömege 33,4 kg
Kosár mérete 60 L textil
Fűnyíró ház anyaga Fém
központi magasságállítás
vágási magasság: 25-75 mm
max. nyomaték: 9.85 Nm
| Termék ID: | #5467999 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 60 L |
| Motor teljesítmény: | 4 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 33.4 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 51 cm |