Honda - HRS536S
5 / 5
5 / 5
Benzin tartály (l): 0,91 Fogyasztás (l/óra): 0,7 Hajtási mód: mechanikus Ház anyaga: acél Motor teljesítmény (kW): 3,3 Motor típus: GCV 160 Súly (kg): 32 Vágószélesség (cm): 53 Zajszint (db(A)): 98 Mulcsbetét: beépített mulcsfedéllel szállítva . # Hajtott kerekek: igen Vágásmagasság állítás: kerekenkénti, 6 pozíció 25-87 mm Kerekek: elöl-hátul 200 mm, csapágyazottak . Különlegessége abban rejlik, hogy képes az oldalkidobó funkció mellett az egyre elterjedtebb környezetbarát technológia alkalmazására, a mulcsozásra is. Ekkor a levágott fű összedarálva visszakerül a földbe, ahol elszárad és tápanyagul szolgál a talaj részére. Köszönhetően 53 cm-es vágószélességének, 3,3 kW-os négyütemű környezetbarát motorjának, és a masszív acél házának a Honda egyik legkeresettebb modelljévé vált a környezet tudatos felhasználók körében. Mulcsozó funkcióHasználata során az apróra vágott fű vissza kerül a földbe, ahol elszáradva tápanyagul szolgál, illetve a száraz időszakban egy takaró réteget képezve nem engedi kiszáradni azt. Rendkívül környezetbarát megoldás, használata egyre elterjedtebb. Oldalkidobó funkcióA gép nem rendelkezik fűgyűjtő zsákkal, ezért a levágott füvet az oldalán kialakított speciális nyíláson keresztül üríti ki. Ez nem "csak" egy fűnyíró. Ez egy Honda. #.
| Termék ID: | #5467733 |
| Állítható magasság: | Nincs |
| Fűgyűjtő: | Nincs |
| Motor teljesítmény: | 5.5 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 31.5 kg |
| Vágásmagasság: | 30 - 100mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |