Honda - HRX476C1VYE
0 / 5
0 / 5
A HRX476-os fűnyíró egy rendkívül erős és sokoldalú fűnyíró, mely megnövelt vágószélességének köszönhetően már 250-350 négyzetméteres területekkel is elboldogul. A biztonságot mindig szem előtt tartva a Roto stop funkció azonnal leállítja a vágó pengéket amit elengedjük az irányító kart. A kezelhetőséget és a kényelmet hivatott szolgálni a megerősített ergonómikus fogantyú és a fűnyíróház kialakítása is. Opcióként mulcsozó készlet is rendelhető hozzá. Típus: HRX476 VKE fűnyíró Benzin tartály (l): 0,93 Fogyasztás (l/óra): 0,44 Fűgyűjtő anyaga: textil Fűgyűjtő mérete: 73 Hajtási mód: mechanikus Ház anyaga: polystrong Motor teljesítmény (kW)*: 3,3 Motor típus: GCV 160 Súly (kg): 42 Vágószélesség (cm): 47 Zajszint (db(A)): 94
| Termék ID: | #5467856 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 60 L |
| Motor teljesítmény: | 4.4 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 30 kg |
| Vágásmagasság: | 18 - 73mm |
| Vágószélesség: | 47 cm |