Honda - HRX537C4VKEA
0 / 5
0 / 5
Elsősorban 350-700 négyzetméteres területek karbantartására ajánlott. A fűnyíróház speciális Xenoy ház, amely nem korrodálódik, mégis nagy teherbírással rendelkezik. A beépített Versamow rendszernek köszönhetően a fűgyűjtés és a mulcsozás funkciók közötti választás mindössze egyetlen mozdulatot igényel. Míg a Clip Directorsegítségével magunk választhatjuk ki, hogy a lenyírt fűből mennyi menjen a fűgyűjtőzsákba és mennyi a talajra. A mindennapi használatot megkönnyítve ez a modell is automata szívatós lett, valamint felszerelték a méltán népszerű Smart Driverendszerrel, mely minden eddiginél könnyebb irányíthatóságot tesz lehetővé. Benzin tartály (l): 0,91 Fogyasztás (l/óra): 0,9 Fűgyűjtő anyaga: textil Fűgyűjtő mérete: 88 Hajtási mód: Variátoros Ház anyaga: xenoy Motor teljesítmény (kW): 3,2 Motor típus: GCV 190Súly (kg): 40 Vágószélesség (cm): 53 Zajszint (db(A)): 98
| Termék ID: | #5467986 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 88 L |
| Motor teljesítmény: | 5.2 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Nem |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 40.1 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 100mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |