Honda - HRX537C5VKE
0 / 5
0 / 5
350-700m2 terülehez. Xenoy fűnyíróház. Versamow rendszer. Micro Cut dupla pengével. Clip Director . Smart Drive. Fűgyűjtő 88 l textil. Hajtás módja variátoros. 0,9 l üzemanyagtank. Automata szívatós. Fogyasztás 0,9 l/h. Súly 32 kg. Zajszint 98 dB(A). Önjáró sebesség 5,4 km/h. 3,8 kW. 7-fokozatban állítható vágási magasság. A Honda termékekre 3 év garancia érvényesíthető az online kiállított garanciajeggyel. HONDA HRX 537 VKE fűnyíró 350-700m 2 területhez ajánlott. Xenoy fűnyíróház nagy teherbírású és nem korrodálódik. Versamow rendszer rel a fűgyűjtés és a mulcsozás, vagy a levélszedés között egy mozdulattal választhatunk. Micro Cut dupla pengével. Clip Director segítségével szabályozható, hogy a lenyírt fűből mennyi menjen a fűgyűjtő zsákba és mennyi szóródjon vissza a talajra. A Smart Drive segítségével könnyen kormányozható. Fűgyűjtő 88 l textil. Hajtás módja variátoros . 0,9 l üzemanyagtank. Automata szívatós. Fogyasztás 0,9 l/h. Súly 32 kg. Zajszint 98 dB(A). Önjáró sebesség 5,4 km/h. Teljesítmény 3,8 kW. 7-fokozatban állítható vágási magasság. A Honda termékekre 3 év garancia érvényesíthető az online kiállított garanciajeggyel.
| Termék ID: | #5468162 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 85 L |
| Motor teljesítmény: | 4.35 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 37.6 kg |
| Vágásmagasság: | 19 - 101mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |