Iskra - HG51SMH-RV170-E (IS16246)
5 / 5
5 / 5
Típus: HG51SMH-RV170-E Motor típusa RV170-S Rato Önműködő Igen Motor űrtartalma 170.1cc (2,8 kW) Penge szélessége 510mm Sebesség max. teljesítménynél 2800/min-1 Üzemanyagtartály kapacitása 1.0L Olajtartály kapacitása 0.5L Nettó súly 34,5 kg Bruttó súly 37,5 kg Magasság 25-75mm Beállítás 8 magassági szint LpA (SPL) a felhasználó oldalán 84dB(A); K=3dB(A) LwA (Hangerőszint) 98dB(A) A hangerő garantált szintje LwA 98dB(A) Felmért vibrációk 3.68m/s2; K=1.5 m/s2 Terméknév: ISKRA Benzines önjáró, önindítós fűnyíró HG51SMH-RV170-E Cikkszám: IS16246 Bruttó ár: 187605 Amennyiben nem találod az általad keresett terméket, vagy a rendelés során segítségre van szükséged, keress minket a KAPCSOLAT menüpont alatt található elérhetőségeken. TUDT AD, HOGY REGISZTRÁLT VÁSÁRLÓKÉNT KEDVEZMÉNYESEN VÁSÁROLHATSZ? IDE KATTINTVA REGISZTRÁLHAT SZ WEBÁRUHÁZUNKBA, ÉS MEGTEKINTHETED SZEMÉLYRE SZÓLÓ KEDVEZMÉNYES ÁRAINKAT!
| Termék ID: | #5467793 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Motor teljesítmény: | 3.75 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 34.5 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 51 cm |