Könner & Söhnen - 38LM
0 / 5
0 / 5
Vágási magasság beállítása:A kényelmes vágásmagasság-állító kar 5 pozícióval rendelkezik, a vágásmagasság tartománya 25 mm-től 75 mm-ig terjed. Ez lehetőséget biztosít a fűnyíró egyéni igények szerinti testreszabására és az optimális gyepmagasság elérésére. Könnyen kezelhető és tárolható:A fűnyírók ergonomikusan vannak tervezve, minden alkatrészük kiváló minőségű, egykezes működtetéssel és kábelrögzítővel a könnyű kábelrögzítés érdekében. Az összecsukható fogantyú kompakt tárolást biztosít. Szerszám nélküli összeszerelés:A Könner & Söhnen® elektromos fűnyírók egyszerű kialakítással rendelkeznek, így az előkészítés, a karbantartás vagy a tárolás gyors, könnyű és szerszámmentes. Kombinált fűtartály:A fűnyírók fűgyűjtői különböző anyagok kombinációjából készülnek - műanyag fedéllel és tartós szövetből készült kerettáskával rendelkeznek. Ez a módosítás könnyűvé teszi a fűnyírót, biztosítja, hogy a tartályok megtartsák alakjukat, jó szellőzést biztosítsanak, és szükség esetén könnyen kirázhatók legyenek. Ezeknek a modelleknek a tartálykapacitása 40 liter, ami elegendő mennyiségű fűnyesedék gyűjtését teszi lehetővé. Emellett tartálytöltöttség-jelzővel is fel vannak szerelve. Feszültség, V:230 ~ 240Zajszint Lpa (7m)/Lwa, dB:71/96Bruttó méretek (HxSzxM), mm:700×470×335Nettó tömeg, kg:11.9Állítható fogantyúk:+Motor teljesítmény, W:1400Frekvencia, Hz:50Üresjárati fordulatszám, rpm:3250Állítható magassági pozíció:25–75 mm, 5 pozícióGyűjtőzsák, l:40Vágási kapacitás, mm:380Bruttó súly, kg:13.8SKU:KS 38LMVonalkód:4260405367030
| Termék ID: | #5467864 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 40 L |
| Teljesítmény: | 1400 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 5 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 38 cm |