Makita - DLM330ST
5 / 5
5 / 5
Features:
Product colour: Blue, Black
Front wheels diameter: 14 cm
Uncertainty K: 1.5 m/s2
Rear wheels diameter: 18 cm
Grass catcher: Yes
Number of wheels: 4 wheel(s)
Cutting system: Rotary blades
Ergonomic handle: Yes
Sound pressure level: 82.4 dB
International Protection (IP) code: IPX4
Maximum cutting height: 7.5 cm
Type: Push lawn mower
Minimum cutting height: 2 cm
Light sensor: Yes
Grass collecting volume: 30 L
Vibration emission: 2.5 m/s2
Sound power level: 89 dB
Mulching function: Yes
Number of height positions: 8
Maximum lawn area: 270 m2
Power:
Power: 550 W
Battery charge indicator: Yes
Battery voltage: 18 V
Power source: Battery
Weight & dimensions:
Depth: 375 mm
Height: 1035 mm
Width: 1350 mm
| Termék ID: | #5468060 |
| Akkufeszültség: | 18 V |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 30 L |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 12.5 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 75mm |
| Vágószélesség: | 33 cm |