Makita - DLM480CT2
0 / 5
0 / 5
Jellemzők: ; XPT technoló;gia fokozottan poros vagy pá;rá;s kö;rnyezetben tö;rté;nő haszná;latra ; Kö;zponti vá;gá;si magassá;g beá;llí;tá;sa 10 pozí;ció;ban 20-100 mm kö;zö;tt ; Elektronikus sebessé;gszabá;lyozá;s ; Műanyag vá;z a kis sú;ly é;rdeké;ben ; Kaszá;lá;s, gyűjté;s, mulcsozá;s é;s há;tsó; ü;rí;té;s ; Ké;t pozí;ció;ban á;llí;tható; fogantyú;magassá;g ; Tartó;s kerekek (elö;l 180 mm, há;tul 230 mm) golyó;scsapá;gyazá;ssal ; Aká;r 800 m2 ké;t BL1860B tö;lté;ssel ; 62 literes kosá;r tö;ltö;ttsé;gjelzővel ; A fűnyí;ró; ö;sszecsukható; fü;ggőleges helyzetbe a tá;rolá;shoz vagy szá;llí;tá;shoz Műszak i adatok: ; Akkumulá;tor: Li-ion 2 x 18 V ; Vá;gá;si szé;lessé;g: 48 cm ; Ü;resjá;rati sebessé;g: 3100 min-1 ; Munkamagassá;g: 20 - 100 mm ; Vá;gá;si magassá;g beá;llí;tá;sa: kö;zponti ; Kosá;r té;rfogata: 62 l ; Sú;ly: 25,5 / 26,8 kg ; Mé;retek (HxSxM): 1740 x 530 x 1060 mm A csomag tartalma: ; 17-es ö;sszeszerelő kulcs (782210-8) ; Ké;s 48 cm (191V97-3) ; Fűkosá;r ; Mulcsozó; é;k (413946-5) ; 2x BL1850B akkumulá;tor (18 V / 5,0 Ah) ; DC18SH tö;ltő Felhí;vjuk kedves vá;sá;rló;ink figyelmé;t, hogy a termé;kre nem vonatkozik magyarorszá;gi szerviz garancia, illetve a termé;ket regisztrá;lni sem lehet a 3 é;ves kiterjesztett garanciá;ra. Meghibá;sodá;s eseté;n ké;rjü;k keressen minket bizalommal, futá;rszolgá;lattal biztosí;tjuk a szervizbe szá;llí;tá;st é;s javí;tá;s utá;n a visszaszá;llí;tá;st is.
| Termék ID: | #5468064 |
| Akkufeszültség: | 36 V |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 62 L |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 26.8 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 100mm |
| Vágószélesség: | 48 cm |