Makita - DLM532PT4
0 / 5
0 / 5
53 cm vágóéllel rendelkezik 3 funkció: fűnyírás / fűgyűjtés / mulcsozás Az automatikus nyomatékhajtás növeli a terhelés alatt a nyomatékot Soft No Load funkció - alacsony terhelésnél automatikusan csökkenti a motor fordulatszámát Az alacsony zajszint, alacsony (2500/perc) állandó fordulatszám-szabályozással Könnyen tolható, kényelmes gumibetétes fogantyú 60 L-es fűgyűjtővel 5 állítható vágási magassággal (25-75 mm), mely könnyen és gyorsan állítható Beépített golyóscsapágy a tengelyeken a nagyobb tartósság érdekében Összecsukható markolat a könnyű tároláshoz Egykaros vágási magasságállítás Csapágyas kerekek ADT - Automatikus elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben XPT technológia - IPX4: extrém védelmi technológia, amely fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munkakörülmények között Tapasztalatok alapján 5.0Ah akkukal 800-900 m2 (rendszeresen karbanttartott füvön)
| Termék ID: | #5468615 |
| Akkufeszültség: | 18 V |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 43.9 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 100mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |