Makita - ELM4120
4 / 5
4 / 5
A Makita ELM4120 1600 W-os teljesítményű elektromos fűnyíró. A mozgatás a fűnyíró puha, kényelmes tolókar és a műanyag ház miatt könnyű. A Makita ELM4120 41 cm-es edzett késsel dolgozik, valamint a 7 pozíciós központi magasságállítás (20-75 mm) jellemzi, így beállítható az általunk kívánt vágásmagasság. A Makita ELM4120 fűnyíró kis-és közepes méretű kertekben egyaránt optimális – egészen 600 m2-ig. A fűgyűjtő tartálya 45 l. Kis helyen is bőven elfér, hiszen a Makita ELM4120 fűnyíró állítva is tárolható.
Főbb jellemzői:*Új megjelenés*Egyszerű karbantartás*Hatékony fűgyűjtés*Könnyű késcsere*Faltól falig vágási lehetőség a precíz munka érdekében*3 Cut vágás technika
Leszállított tartozékok:Fűnyírókés (YA00000747)Fűgyűjtő kosár (szellőző textil
| Termék ID: | #5467481 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 45 L |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 14.5 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 75mm |
| Vágószélesség: | 41 cm |