Makita - ELM4121
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Makita Modell: ELM4121 Leírás: Az ELM4110-es utódja az ELM4121 1600 W-os teljesítményű, az elektromos Makita fűnyírócsalád új tagja. Acél kaszaházával, továbbá 41 cm-es késével igen hatékony fűvágást eredményez a kertben. A 7 pozíciós központi magasságállítás által beállítható a kívánt vágásmagasság. Közepes méretű kertekbe kiváló választás. Egyik nagy előnye a régebbi modellel szemben: a fűnyíró hátsó kereke nem ér hozzá a textil fűgyűjtő kosárhoz, a maximálisan telített és egyenetlen talajon végzett fűnyírási munkánál sem, ezáltal nem koptatja ki a gép fűgyűjtőtextil anyagát. Tulajdonságok:
Mulcsozásra alkalmas
Strapabíró acél kaszaház
Új megjelenés
Puha, kényelmes újratervezett tolókar
Egyszerű karbantartás
Központi vágásmagasság állítás 7 fokozatban (20-75 mm)
50 l-es fűgyűjtő
Hatékony fűgyűjtés
Könnyű késcsere
Tárolható állítva is
Fűgyűjtő telítettség jelző
4Cut vágás technika
| Termék ID: | #5467714 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 50 L |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 17.5 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 75mm |
| Vágószélesség: | 41 cm |