MTD - SMART 46 PO
4 / 5
4 / 5
Gyártó: MTD Modell: Smart 46 PO Leírás: Benzines, gyűjtős fűnyíró. Berántós. Erős, acél késháza ellenáll a kőfelverődéseknek. Nagy, 60 literes fűgyűjtőjének köszönhetően csak ritkán kell megszakítani a fűnyírást a gyűjtő ürítésével. A kerékmagasságot egy karral állíthatja akár kerekenként. 1000 m2 körüli területeken jó szolgálatot tesz tulajdonosainak. Egyszerű kezelhetőség, megbízhatóság és strapabírás Ezek jellemzik az MTD SMART első modelljeit. Minden gépet halk működésű, kényelmes és könnyed munkavégzést garantáló MTD ThorX OHV motorral szereltünk. Két, 6 pozícióba állítható kar segít a vágásmagasság egyszerű, a feltételeknek megfelelő beállításában. MTD ThorX OHV motor Minden MTD SMART benzines fűnyírót MTD ThorX motorral szerelünk: OHV felépítés, az álló szelepek helyett a szelepvezérlés hosszú szelepemelő rúdon és szelepemelő himbán keresztül történik optimális szigetelés modern égéstérformával, aminek köszönhetően a kisebb üzemanyag-felvétel nagyobb teljesítményt eredményez.
| Termék ID: | #5467581 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 60 L |
| Motor teljesítmény: | 2.2 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 29 kg |
| Vágásmagasság: | 28 - 92mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |