MTD - Smart 53 SPBS (12A-H26K600)
5 / 5
5 / 5
Gyártó: MTD Modell: Smart 53 SPBS (12A-H26K600) Leírás: Az MTD benzinmotoros fűnyíró 3 funkcióval ellátott, kiszórás, gyűjtés és mulcsozás közül választhat fűnyírás közben. A vágási magasságot 6 pozíció közül állíthatja be, két kar segítségével szabályozhatja 28- 92 mm között. További előnyei, hogy 70 literes fűgyűjtő zsákkal,53 cm vágási szélességgel felszerelt és az ergonomikus tolókar teljesen összehajtható. A csomagolás a hátsó és oldalsó mulcskészlet deflektort tartalmazza. Műszaki adatok:
Teljesítmény: 2,8 kW – 2800 min-1
Benzines
Ajánlott terület 1500m2
Motortérfogat (cm³): 161 cm3, berántóval
Csapágyazott kerekek
Acél fűkaszaház
Kerékméret: 180 mm/200 mm
Vágás magasság: 25-75 mm
Fűgyűjtődoboz térfogata: 70 l
Puha markolat
Motor típus: B&S 750 EX-Series DOV
Súly (kg.): 36
Csomagolás méret: 93 x 50 x 65 cm
| Termék ID: | #5467725 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Motor teljesítmény: | 3.75 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 34 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 53 cm |