RURIS - RX221S (221s2019)
0 / 5
0 / 5
Ruris RX221S benzines fűnyíró
3,5 lóerős 4 ütemű motorral van felszerelve
munkaszélessége 42 centiméter
akár 1500 négyzetméter kaszálására is használható
a vágási magasság 25-75 mm között van, és 5 fokozatban állítható az alváz alján lévő oldalsó szerkezet működtetésével
három funkcióval rendelkezik: begyűjtés, hátsó ürítés és mulcsozás
az alváz kádja edzett acélból készült, ami nagyobb szilárdságot biztosít
a fogantyú és a gyűjtőzsák ergonomikus összecsukható rendszere megkönnyíti a fűnyíró tárolását és szállítását.
A jótállás kizárólag szakszerviz által történt beüzemelés esetén érvényes. A beüzemeléshez keresse fel az Önhöz legközelebb eső Ruris márkaszerviz valamelyikét: Szakszervizek listája A nem megfelelő összeszerelésből, beüzemelésből adódó javítás nem garanciális!!!
| Termék ID: | #5468012 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 40 L |
| Motor teljesítmény: | 3.5 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 27 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 42 cm |