Scheppach - MS 161-46 (5911273942)
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Scheppach Modell: MS 161-46 (5911273942) Leírás: A Scheppach MS 161-46 benzines fűnyíró ideális kisebb és közepes méretű területek vágásához. A kategória alapja a nagyon erős motor 161 ccm-esteljesítménnyel, amely kiválóan megbirkózik a magasabb vagy nedvesebb fűvel, esetleg az erősebb és sűrűbb gyomnövénnyel is. A fűnyíróval levágott fű többféle módon kezelhető:vagy klasszikusan összegyűjtheti a füvet a nagy gyűjtőkosárba, vagy a mulcsozásnak köszönhetően (mulcsozó ék alaptartozéka a gépnek) a fű visszakerülhet a talajba trágyaként. Lehetőség van a fű oldalsó és hátsó kidobására is. A fűnyírót szilárd acél alvázzal és kiváló minőségű GT Transmission váltóval látták el. A gépnek nagy hátsó kerekei vannak, melyek megkönnyítik a géppel történő manőverezést, rendelkeziktelítettség kijelzővel ellátott tágas gyűjtőkosárral, központi vágási magasság beállítási lehetőséggel, ergonomikus, lágy bevonatú és állítható tolókarral, elülső markolattal ésfúvókával az alváz tisztántartásához. A könnyű szállíthatóság és tárolás érdekében a tolókar gyorsan összecsukható. A fűnyíróval 46 cm-s vágási szélességgel óránként kb. 1000 m2 terület vágható le. Műszaki adatok: Motor: 4-ütemű, OHV Hengerűrtartalom: 150 cm³ Max. teljesítmény: 3,0 kW / 3,5 LE Vágási szélesség: 46 cm Gyűjtőkosár: 55 l, telítettség kijelzővel Vágási magasság beállítás: központi 7 fokozatban, 25-75 mm Alváz: acél Mulcsozás: igen Oldalsó kidobás: igen Golyóscsapágy: kerekekben Tolókar: ergonomikus, lágy bevonatú, összecsukható Gép méretei: 1460 x 651 x 1150 mm EAN: 4046664070542 Súly: 32 kg
| Termék ID: | #5467992 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 55 L |
| Motor teljesítmény: | 3.5 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 32 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |