STIGA - COMBI 36 E
0 / 5
0 / 5
NYITVATARTÁS 2021.12. 20 - 2022.01. 13 KÖZÖTT: 2-ES RAKTÁR: NYITVA 2021.12. 30. -IG, ZÁRVA 2021.12. 31-2022.01. 10. KÖZÖTT FŐ RAKTÁR, 3-AS, 4-ES RAKTÁR: ZÁRVA, 2022.01. 13 UTÁN TUDUNK ITT LÉVŐ TERMÉKET SZÁLLÍTANI TELEFONOS - EMAILES ÜGYFÉLSZOLGÁLAT: ZÁRVA 2022.01. 13. -ig Ha a 2-es raktáron kívül is rendel egy rendelésben terméket másik raktárból, nem tudjuk kiszállítani csak 2022.01. 13- után rendelését. Átutalásos fizetési módnál rendszerünk automatikusan proforma számlát küld, amiből a teljesítés napján számla készül. KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK! 3 funkciós fűnyíró, így Ön döntheti el, hogy melyiket használja: gyűjti vagy mulcsozza vagy hátul kidobja a füvet. A STIGA Combi 36 E egy környezetbarát, elektromos fűnyíró, amely 34 cm-es vágás szélességgel készült. 1400 W teljesítményű motorhoz 35 l-es fűgyűjtő tartozik és a gyűjtő tetején plexi ablak segítségével ellenőrizheti a telítettségét. . A központi magasságállítóval gyorsan tud alkalmazkodni a változó vágási körülményekhez (6 különböző pozícióban). Ajánlott kis területhez 400 m2-ig. Ajánlott munkaterület400 m2Első kerék mérete140 mmGarantált zajszint92 dBGyűjtő anyagaMűanyag (ablakos)Gyűjtő kapacitása35 LHátsó kerék mérete170 mmMosó csatlakozásNemMotor1400 WMunkamagasság25-75 mmMunkaszélesség34 cmÜzemanyagElektromosVágás módjaGyűjtés, Mulcsozás, Hátsó kidobásVágásmagasság állításKözpontiVágásmagasság száma6 pozícióVibrációkéz 3,51 m / s Garancia magánszemélyeknek: 10.000-100.000 Ft vételár esetén: 1 év; 100.001-250.000 Ft között: 2 év; 250.000 Ft felett: 3 év
| Termék ID: | #5468076 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 35 L |
| Teljesítmény: | 1400 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 13.2 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 34 cm |