STIGA - Twinclip 950e V Kit (294513998/ST1)
0 / 5
0 / 5
A Twinclip 950e V egyetlen robusztus fűnyíróba csomagolja a teljesítményt, az erőt és az egyszerűséget. Két hatalmas 48 V-os 7,5 Ah-s fűnyíró akkumulátorral - és egy rendkívül erős, 2,2 kW-os kefe nélküli motorral - hajtva a Twinclip 950e V egy feltöltéssel 40 perc alatt 1100 négyzetmétert képes lenyírni. Rugalmas 4 az 1-ben vágórendszerrel rendelkezik, és egy dupla rétegű késsel is rendelkezik, amely hatékonyabbá teszi a fűnyírást. Az egyszerűség kedvéért pedig az egy mozdulattal működtetett rendszere lehetővé teszi, hogy a 70 literes fűgyűjtő zsákot gyorsan és egyszerűen, egy kézzel levehesse és visszahelyezhesse. Akkumulátor és töltő tartozék. Cikkszám294513998/ST1Ajánlott munkaterület1100 m2Akkumulátor típusaLítium-ionAkkumulátorfeszülts g48 VAkkumulátorkapacitás2 x 7.5 AhGyűjtő anyagaTextilGyűjtő kapacitása70 lKerekek mérete210 / 240 mmKerékGolyóscsapágyazott barázdált alumínium kerekek, puha futófelületMeghajtásÖnjáróMotor220 0 WMunkamagasság25 - 77 mmMunkaszélesség48 cmTartozékokAkkumulátor és töltő tartozékTermék csomagolási hosszúsága1185 mmTermék csomagolási magassága600 mmTermék csomagolási szélessége595 mmTermék csomagolási súlya47,55 kgVágás módjaGyűjtés, hátsó/oldalsó kiszórás, mulcsozásVágásmagasság állításKözponti, manuális, 7 pozícióVázGalvanizált acél
| Termék ID: | #5468225 |
| Akkufeszültség: | 48 V |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 42 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 77mm |
| Vágószélesség: | 48 cm |