STIGA - Twinclip 950e VR Kit (294519198/ST1)
0 / 5
0 / 5
A Twinclip 950e az önjáró fűnyírást ultraerős szintre emeli. Két STIGA ePower 48V 7,5 Ah-s akkumulátor a legnagyobb teljesítményt adja a 2,2 kW-os motornak, miközben energiát takarít meg. A STIGA szabadalmaztatott, kétrétegű penge maximalizálja a vágási és szecskázási hatékonyságot. A hátsó henger tökéletes gyepcsíkokat hoz létre. A fűnyíró sebessége pedig az Ön sétatempójához igazítható - nem kell megizzadni. Akkumulátor és töltő tartozék. Cikkszám294519198/ST1Ajánlott munkaterület950 m2Akkumulátor típusaLítium-ionAkkumulátorfeszülts g48VAkkumulátorkapacitás2x7.5 AhGyűjtő anyagaTextilGyűjtő kapacitása80 lKerekek mérete200 / 200 mmKerék200/ROLLER bordázott kerekek golyóscsapágyakonMeghajtásÖnjáróMo tor2200 WMunkamagasság13 - 65 mmMunkaszélesség48 cmTermék csomagolási hosszúsága1185 mmTermék csomagolási magassága600 mmTermék csomagolási szélessége595 mmTermék csomagolási súlya52,9 kgVágás módjaGyűjtés, hátsó kiszórás, mulcsozásVágásmagasság száma8 pozícióVágásmagasság állításKözponti, manuálisVázGalvanizált acél
| Termék ID: | #5468202 |
| Akkufeszültség: | 48 V |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 80 L |
| Típus: | Akkumulátoros fűnyíró |
| Tömeg: | 41 kg |
| Vágásmagasság: | 13 - 65mm |
| Vágószélesség: | 48 cm |