VeGA - 485 SXHE (01485SXHE)
3 / 5
3 / 5
A Vega 485 SXHE 7in1 Benzines fűnyíró használata szinte álomkönnyű, ez elsősorban a 4 haladási sebességnek köszönhető. Erős váza és 46 cm-es vágási szélessége tovább erősíti bennünk, hogy ez a megfelelő fűnyíró számunkra. A Vega fűnyíró állítható magassága miatt olyan méretűre vághatnánk a füvet, amilyenre szeretnénk. Ezenkívül a fűnyíró képes a mulcsozásra, ami által növelhetjük a föld tápanyagtartalmát. Motor: 5 LE, 4 ütemű OHV Vega Teljesítmény: 3060 rpm, 4 PS Legnagyobb motorteljesítmény: 3600 rpm, 5 LE Motor teljesítmény: 2,93 kW, 4 LE Üzemanyagtank kapacitás: 1,5 liter Vágási szélesség: 46 cm Állítható magasság: 30 és 80 mm-es, központi Kerék méret (elöl): 180 mm Kerék méret (hátul): 255 mm Fűgyüjtőzsák térfogata: 70 l Golyóscsapágy: igen Futómű: magas minőségű acél Kezdés: kézihúzásos indítás Talajtakarás: igen Outfeed oldal: igen Hátsó mentesítés: igen Önjárás: Változtatható sebesség, 4 sebességes váltó Változtatható sebességű: 4 sebesség / 3–4 km / h Központi fogantyú Súly: 34 kg
| Termék ID: | #5468125 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Motor teljesítmény: | 5 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 34 kg |
| Vágásmagasság: | 30 - 80mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |