VeGA - 525 4SXH
4 / 5
4 / 5
Gyártó: VeGA Modell: 525 4SXH Leírás: Benzines fűnyíró használa szinte álomkönnyű. Elsősorban 4 haladási sebességénék köszönheti a fűnyíró. Erős váz és 51 cm-es vágási szélessége tovább erősíti bennünk, hogy ez a megfelelő fűnyíró számunkra. A Vega fűnyíró központilag állítható magassága miatt, olyaanra alakíthatjuk ki a fű magasságát, amilyenre szeretnénk. Ezen kívül a fűnyíró képes a mulcsozásra, ami által növelhetjük a föld tápanyagtartalmát. Műszaki adatok:
Motor: 5 LE, 4 ütemű OHV Vega
Motor teljesítmény: 2,93 kW, 4 LE
Üzemanyagtank kapacitás: 1,5 liter
Vágási szélesség: 51 cm
Állítható magasság: 25 és 75 mm-es, központi
Kerék méret (elöl): 205 mm
Kerék méret (hátul): 280 mm
Zsák térfogata: 70 l
Mutató töltés kosarak: igen
Golyóscsapágy: igen
Futómű: magas minőségű acél
Kezdő: kézi, húzza indító
Talajtakarás: igen
Outfeed oldal: igen
Hátsó mentesítés: igen
Utazás: Változtatható sebesség 4 sebességes váltó
Változtatható sebességű: 4 sebesség / 2,5-4,4 km / h
A központi fogantyú: igen
Súly: 37 kg
| Termék ID: | #5468133 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Motor teljesítmény: | 4 LE |
| Önjáró fűnyíró: | Igen |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 37 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 51 cm |