VeGA - 545 SXH
5 / 5
5 / 5
A Vega 545 SHX 6in1 Benzines fűnyíró egy nagy teljesítményű, nagyon praktikus kerti szerszám, melyet kifejezetten nagy pázsithoz terveztek. Négyütemű OHM Vega motor hajtja, melynek teljesítménye 6 lóerő. Állítható vágómagassága és vágási sebessége miatt mindig ideális eredményt érhet el vele. Oldalsó légterelőjének köszönhetően lehetővé válik a nedves fű és/vagy aljnövényzet kezelése is. A Vega 545 SHX 6in1 Benzines fűnyíró jellemzői: Csehországi gyártótól Remek minőségű anyagokból A 6in1 jelzés a levágott pázsit 6 féle tárolási vagy kidobási módjára utal Nemesacél váz Masszív vágókés Praktikus, nagy hulladéktárolóval Jelzi, ha megtelt a kosár Adatok: Motor: 6 LE, 4 ütemű, OHV Vega Motor teljesítmény: 3060 rpm, 4 LE Legnagyobb motorteljesítmény: 3600 rpm, 6 LE Üzemanyagtank kapacitás: 1,5 liter Vágási szélesség: 54 cm Magasság állítás: 25–75 mm Kerék méret (elöl): 205 mm Kerék méret (hátul): 280 mm Hulladéktároló térfogata: 70 l Golyóscsapágyas kerekek Futómű: magas minőségű acél Indítás: kézi indító Talajtakarás: igen Oldalsó légkidobó: igen Hátsó mentesítés: igen Változtatható menetsebesség: 3–4 km/h Motor fordulatszám-szabályozás: igen Központi fogantyú: igen Súly: 38 kg
| Termék ID: | #5468000 |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 70 L |
| Motor teljesítmény: | 6 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 38 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 54 cm |