VeGA - GT 3805
3 / 5
3 / 5
A Vega GT 3805 elektromos fűnyíró 1600 W-os teljesítményével tökéletes választás lehet közepes és nagyobb kertekhez is. 38 cm-es munkaszélességével és 13 kg-os súlyával precízen és könnyen irányítható. Ergonomikus kialakítású fogantyújinak hosszabb távon is kényelmes a fogása. Tárolása egyszerű, hiszen az összecsukhatóság révén kis helyet foglal. közepes és nagyobb kertekhez Kiváló ár/érték arány Könnyű Könnyen irányítható Összecsukható fogantyú Ergonomikus kialakítás Egyszerű tárolás Műszaki jellemzői: Feszültség: 230 V AC Teljesítmény: 1600 W Váz anyaga: műanyag Vágási szélesség: 380 mm Vágási magasság: 25–65 mm / 7 pozíció Kerék mérete: Elöl: 140 mm Hátul: 180 mm Gyűjtőkosár mérete: 45 l Súly: 14 kg
| Termék ID: | #5467991 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 45 L |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 14 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 65mm |
| Vágószélesség: | 38 cm |