Villager - Atlas 4011 T (060169)
4 / 5
4 / 5
Motor típusa: T6 OHV Lökettérfogat: 146 cm3 Teljesítmény: 2.6 kW (2800 rpm) Munkaszélesség: 457 mm Javasolt munkaterület: 1100 m2 Magasságállítás: 25 - 75 mm (7 fokozat, központi) Meghajtás: Tolós Kerékátmérő (első/hátsó): 178 mm / 203 mm Ház alapanyaga: Fém Gyűjtő térfogata: 60 l Súly: 32.8 kg Funkciók: Fűnyírás, gyűjtés, mulcsozás, oldakidobás EAN: 8605032612607Terméknév: Villager BENZINES FŰNYÍRÓATLAS 4011 T Cikkszám: V060169 Bruttó ár: 99990 Amennyiben nem találod az általad keresett terméket, vagy a rendelés során segítségre van szükséged, keress minket a KAPCSOLAT menüpont alatt található elérhetőségeken. TUDT AD, HOGY REGISZTRÁLT VÁSÁRLÓKÉNT KEDVEZMÉNYESEN VÁSÁROLHATSZ? IDE KATTINTVA REGISZTRÁLHAT SZ WEBÁRUHÁZUNKBA, ÉS MEGTEKINTHETED SZEMÉLYRE SZÓLÓ KEDVEZMÉNYES ÁRAINKAT!
| Termék ID: | #5468033 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 60 L |
| Motor teljesítmény: | 3.5 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 32.2 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 46 cm |