Villager - FALCON 6111 H-Matic (060390)
0 / 5
0 / 5
A VILLAGER FALCON 6111 H-Matic benzines fűnyíró ideális gép nagyobb, akár 1500 négyzetméteres gyepek nyírásához. Ez a modell megbízható Honda GCVx 170 OHC motorral van felszerelve, amelynek teljesítménye 3,3 kW. A FALCON 6111 H-Matic jól felszerelt, és 4 funkciót biztosít - fűnyírás, oldalkidobás, talajtakarás és gyűjtés egy nagy, 65 literes szemetesben. A fűnyírási magasság kényelmesen állítható 6 különböző pozícióban 2,5-7,5 centiméter között. 4 az 1-ben – kaszálás, mulcsozás, gyűjtőkosár, oldalsó kiürítés Megbízhatóság 3 év garancia A fűnyíró váza rendkívül ellenálló acélból készült. A VILLAGER motoros fűnyíró kényelmes és kényelmes vezérlést biztosít. A gép kerekei kellően nagyok, az elsők 20,3 cm, a hátsók 28 cm átmérőjűek. Ennek a fűnyírónak a megvásárlásával megbízható gépet kap, hosszú élettartammal, szabványon felüli 3 év garanciával, de szakszerű, professzionális garanciával és garancián túli szervizeléssel is. Motor: Honda GCVx 170 OHC Teljesítmény: 3,3 kW (2800 ford. /perc) Motor térfogata: 167 cm3 Hajtás: Igen, változó, falusi Keret szélessége: 52,5 cm Kaszálási terület: 1500 m2-ig Vágási magasság állítás: 6 pozíció (25-75 mm), középső Keret: acél Első / hátsó kerék átmérője: 203 mm / 280 mm Gyűjtőkosár: 65 l Súly: 39 kg Funkciók: Kaszálás, talajtakarás, gyűjtés, oldalsó kiürítés
| Termék ID: | #5468071 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 65 L |
| Motor teljesítmény: | 4.4 LE |
| Típus: | Benzines fűnyíró |
| Tömeg: | 37.2 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 52 cm |