Villager - Villy 1600 E (051312)
0 / 5
0 / 5
Kiváló minőségű elektromos fűnyíró VILLAGER VILLY 1600 E 1600 W teljesítménnyel, ideális akár 600 négyzetméteres fű nyírására. Ez a modell 42 centiméter vágásszélességű késsel van felszerelve. A fűnyírási magasság 3 különböző pozícióban állítható 3,5-5,5 centiméter között. A VILLY fűnyíró 35 literes gyűjtőkosárral rendelkezik. A VILLY 1600 E kompakt méretekkel és kis tömeggel rendelkezik. Minimális helyet foglal a tárolóhelyen, és könnyen használható. A fűnyírás a VILLAGER VILLY 1600 E fűnyíróval egy szelet lesz az Ön számára. Motor típusa: AC indukciós motor, 230 V/50 Hz Motor teljesítmény: 1600 W Munkaszélesség: 42 cm Kaszálási terület: 800 m2-ig Vágási magasság: 3,5-5,5 cm (3 pozíció, központi állítás) Kerékméret: elöl 17 cm, hátul 20 cm Gyűjtőkosár: 35 l Funkciók: Kaszálás, kosárba gyűjtés Súly: 15 kg
| Termék ID: | #5468131 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 35 L |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 15 kg |
| Vágásmagasság: | 35 - 55mm |
| Vágószélesség: | 42 cm |