WOLF-Garten - A 320 E (18ACL4J-650)
3 / 5
3 / 5
A Wolf-Garten A 320 E elektromos fűnyíró az 1200W-os motorjának köszönhetően a dús fűben sem fullad le. A 140 mm (elől) 160 mm (hátul) átmérőjű kerekeken központilag állíthatjuk a 20-60 mm-es vágási magasságot. A hálózati áramról működő 10 kg-os gép 26 literes fűgyűjtővel rendelkezik. A Wolf-Garten A 320 E elektromos fűnyírót 250 m2 alapterületnél nem nagyobb kertekhez ajánljuk.
Teljesítmény: 1200 W
Elektromos motor: WG E-power 1200 W, 2950 /min
Kerékméret: 140mm/160mm
Vágási szélesség: 320 mm
Vágás magasság: 20 - 60 mm
Vágási magasság beállításai: Központi 3 szintű
Fűgyűjtődoboz térfogata: 26 liter
Puha markolat
Áramellátás: Hálózati
Súly (kg. ): 10
| Termék ID: | #5468032 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 26 L |
| Teljesítmény: | 1200 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 17 kg |
| Vágásmagasság: | 20 - 60mm |
| Vágószélesség: | 32 cm |