WOLF-Garten - A 370 E (18BKHJH2650)
4 / 5
4 / 5
Flick Flack® kábelvezetés CCM rendszer: kidobás, gyűjtés, mulcsozás (beépített mulcsbetét) ACC rendszer Fűgyűjtő telítettségjelző Az innovatív ACC és CCM rendszerTökéletes vágás és optimális gyűjtés - Advanced vágó és gyűjtő rendszer (ACC system) Az ACC rendszer úgy funkcionál, mint egy ventilátor, a szívóhatás eredményeképpen: - A fűszálak felegyenesednek (kék nyilak), mely által egyenletes lesz a vágás és így gyönyörű vágási képet kapunk. - A kaszálék optimális szállítása (zöld nyilak), azaz a kaszálék a legmegfelelőbb úton jut a gyűjtőbe, biztosítva a fűgyűjtő egyenletes telítődését. CCM rendszer - 3 funkció 1 gépben A CCM rendszer a WOLF-Garten fejlesztése, mely számos elektromos és akkumulátoros gépében megtalálható. A CCM rendszer lehetővé teszi, hogy a 3 feladat - CUT, COLLECT & MULCH, azaz vágás, gyűjtés és mulcsozás - elvégzését 1 géppel oldjuk meg. A kapcsoló egyszerű elfordításával egyik funkcióról a másikra válthatunk. Így akár nyírhatjuk a füvet gyűjtővel vagy anélkül, vagy akár választhatjuk a mulcsozást is, mely a finomra vágott füvet visszajuttatja a gyepre, biztosítva a megfelelő tápanyagellátást.
| Termék ID: | #5467961 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 40 L |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 17 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 37 cm |