WOLF-Garten - A 400 E (18AKMJL2650)
5 / 5
5 / 5
Gyártó: WOLF-Garten Modell: A 400 E Leírás: A 150 mm (elől) 200 mm (hátul) átmérőjű kerekeken központilag állíthatjuk a 25-75 mm-es vágási magasságot. A hálózati áramról működő 23 kg-os gép 50 literes fűgyűjtővel rendelkezik. A Wolf-Garten A 400 E elektromos fűnyírót 450 m² alapterületnél nem nagyobb kertekhez ajánljuk. Az Ön munkáját a "Flick-Flack" kábelvezető és a fűgyűjtő telítettségjelző teszi könnyebbé. A gép CCM rendszerrel (vág, gyűjt mulcsoz) szerelt. Tulajdonságok:
Teljesítmény: 1800 W
Elektromos
Kerékméret: 150mm/200mm
Vágási szélesség: 400 mm
Vágás magasság: 25 – 70 mm
Vágási magasság beállításai: Központi 6 szintű
Fűgyűjtődoboz térfogata: 50 liter
Puha markolat
Áramellátás: Hálózati
Tömeg(kg.): 23
| Termék ID: | #5467735 |
| Állítható magasság: | Van |
| Fűgyűjtő: | Van |
| Fűgyűjtő űrtartalma: | 50 L |
| Teljesítmény: | 1800 W |
| Típus: | Elektromos fűnyíró |
| Tömeg: | 23 kg |
| Vágásmagasság: | 25 - 75mm |
| Vágószélesség: | 40 cm |