Avide - 40W 4000K IP65 1200mm LED integrált por és páramentes lámpatest Avide (AVI ATPF LED 40W)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014275 |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényáram: | 3800 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP65 |
| Méret: | L: 1200/W: 105/H: 78 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 40W |