Avide - LED Tükörvilágító Lámpa Szerelődobozzal Szögletes Króm Alu 400mm 4000K 8W IP44 (ALML-B40-AC-8W) - mamuth
0 / 5
0 / 5
Varázsolja hangulatosabbá fürdőszobáját Avide tükör világítással. Avide LED Tükörvilágító Lámpa Szerelődobozzal Szögletes Króm Alu 400mm 8W IP44 A tükörvilágító lámpák az egyenletes fényeloszlásról híresek. Az LED fényforrások gyakran olyan kialakításúak, hogy a fény finoman tükröződik a tükör felületén, elkerülve a kemikusan éles árnyékokat. Ez ideálissá teszi őket sminkeléshez, borotválkozáshoz vagy egyéb precíz munkákhoz. A LED Tükörvilágító Lámpa tehát ideális választásnak bizonyulnak, ha praktikus és stílusos fényforrást keresel a tükör mellé, legyen szó fürdőszobáról, sminkasztalról vagy öltö
| Termék ID: | #6014052 |
| Cikkszám: | ADALML-B40-AC-8W |
| EAN kód: | 5999097965123 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 670 lumen |
| Feszültség: | AC220-230 |
| GARANCIA: | 2 |
| Kábel hossza: | 0,3 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény: | 8 |
| TERMÉK ANYAGA: | ALU+PC |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 145 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,405 kg |
| Termék Színe: | Chrome |
| Termék típus: | Tükörvilágító Lámpa |