EGLO - Dornes-2 fali-, mennyezeti LED lámpa, 9W=76W melegfehér
0 / 5
0 / 5
Normál (vagy ál-) mennyezetre szerelhető m odern, elegáns beépített LED fényforrást tartalmazó lámpatest az EGLO-tól. Falra és mennyezetre szerelhető aforgatható és billenthető lámpatest. Időtlen stílusával kiválóan illik minimál és modern design mellé. Alkalmas képek és egyéb tárgyak megvilágítására is. 9W-os teljesítményével, 800 lumenes fényáramával egy 76W-os hagyományos izzónak felel meg. A lámpatest anyaga fém és akrilüveg, mely utóbbi nem törékeny, így a szállítási sérülés esélye minimális. Az EGLO LED lámpatestlámpa közvetlenül 230V-ról működik (nincs szükség semmilyen további lámpatestre, trafóra, vagy aljzatra). Egyszerű a felszerelése, a lámpát két csavarral (a csomagban mellékelve) lehet rögzíteni a mennyezetre, vagy a falra. Az EGLO lámpákra a gyönyörű design és a kiváló minőség a jellemző elfogadható áron. Az EGLO egy osztrák vállalat, mely 1969-es alapítása óta az egyik vezető lámpagyártóvá vált Európában. Ajánlás: Szórt fényű fővilágítás létrehozására minden olyan helyen, ahol 230V áll rendelkezésre. Konyha, étkező, hálószoba, fürdőszoba, dolgozó, folyosó, közlekedő, iroda, üzlethelyiség, kirakat, stb. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 75300, - Ft 76 W-os hagyományos hagyományos égőről történő csere esetén(25.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 76 W-os hagyományos égő 85500 Ft-ot, - EGLO 9W=76W LED mennyezeti lámpa 10126 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 25 darab hagyományos/halogén körte bekerülési költségét is.
| Termék ID: | #6014021 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 800 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | akril |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 1 mp |
| Méretek: | 355 mm x 195 mm x 100 mm |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítményfelvétel: | 9 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,8 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre. |