EMOS - 45W 4000K IP65 LED porálló lámpa DUSTY Emos (EM ZT3220)
0 / 5
0 / 5
méretek 1 564 × 53 × 35 mm
fény színe természetes fehér
védettség IP65
fogyasztás 45 W
színhőmérséklet 4 000 K
keret színe fehér
frekvencia 50/60 Hz
színvisszaadási index (CRI) Ra >80
anyag műanyag (PC)
a diffúzor anyaga műanyag (PC)
kapocs anyaga nincs kapocs
lámpatest műanyag (PC)
tompító funkció nem
helyettesítő 2× 36 W CFL
feszültség 220–240 V
áramerősség 205 mA
futóegység igen
üzemi hőmérséklet tartomány -20 °C és +35 °C
mechanikai behatás elleni védelem IK08
fényáram 4 500 lm
védelmi osztály II
a diffúzor anyaga tejfehér
rögzítés típusa felcsatolva, felakasztva, falra szerelve
sugárzási szög 120°
fényforrás LED
élettartam 30 000 óra
garancia-időszak 3 év
értékesítési csomagolás 1 darab, bliszter
| Termék ID: | #6014221 |
| Anyag: | műanyag (PC) |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 4500 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP65 |
| Méret: | L: 1564/W: 53/H: 35 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szín: | keret színe: fehér |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 45 W |