Kanlux - 28W 4000K IP65 por és páramentes LED lámpa Kanlux (KL 28851)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014321 |
| Anyag: | PC |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényáram: | 4500 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 4 év gyártói |
| IP védettség: | IP65 |
| LED típusa: | SMD LED |
| Méret: | L: 1180/W: 80H: 70 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 28W |