OSRAM - fürdőszobai mennyezeti lámpa zajszint érzékelővel 18W, 1350 lm, extra hidegfehér (Eco Class) (4099854106057)
0 / 5
0 / 5
A lámpa beépített zajszint érzékelőjét egyszerűen, az alaplapon található dip kapcsoló segítségével szabályozhatod. Többféle üzemmód elérhető, így akár már 30 dB-es zajszinten felkapcsolhat a világítás.
| Termék ID: | #6014528 |
| Anyag: | acél |
| Átmérő méret: | 255 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 18 W LED modul |
| Magasság méret: | 70 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |