OSRAM - fürdőszobai mennyezeti lámpa zajszint érzékelővel, extra hidegfehér fényű (Eco Class) (4099854106118)
0 / 5
0 / 5
A lámpa beépített zajszint érzékelőjét egyszerűen, az alaplapon található dip kapcsoló segítségével szabályozhatod. Többféle üzemmód elérhető, így akár már 30 dB-es zajszinten felkapcsolhat a világítás.
| Termék ID: | #6014559 |
| Anyag: | acél |
| Átmérő méret: | 325 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1800 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 24 W LED modul |
| Magasság méret: | 72 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 20-29,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |