OSRAM - Orbis Plate fürdőszobai mennyezeti LED lámpa fekete-narancssárga színben, 48 cm (4099854285936)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014547 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Átmérő méret: | 480 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 2200 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 45 W LED modul |
| Magasság méret: | 108 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 45 W |
| Szín: | fekete, narancssárga |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |