OSRAM - Orbis Plate fürdőszobai mennyezeti LED lámpa, fekete-zöld színben, 31 cm (4099854285837)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014216 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Átmérő méret: | 310 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1000 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 19 W LED modul |
| Magasság méret: | 83 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 19 W |
| Szín: | fekete, zöld |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |