OSRAM - törölköző tartó fürdőszobába LED lámpával, fény és mozgásérzékeléssel, elemmel (4058075759060)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014135 |
| Anyag: | műanyag |
| Hosszúság méret: | 797 mm |
| Lámpatest fényáram: | 20 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 0.36 |
| Magasság méret: | 111 mm |
| Névleges feszültség: | 4,5 V |
| Szélesség méret: | 67 mm |
| Szín: | ezüst |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |