spectrumLED - 75W 4000K IP65 por és páramentes LED lámpatest SpectrumLED (SP SLI028027NW_PW)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014558 |
| Anyag: | Polikarbonát |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényáram: | 11200 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 5 év gyártói |
| IP védettség: | IP65 |
| Külső készlet: | 160 darab |
| Külső raktárkészlet: | 160 |
| Méret: | L: 1490/W: 72/H: 70 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Szín: | Fehér, szürke |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 75W |