STRÜHM - 15W 4000K IP44 LED Dyzma fürdőszobai lámpa Strühm (LEDM 03718)
0 / 5
0 / 5
Fürdőszobai használatra is javasolt. 1370 Lumen fényerejű. Színhőmérséklete természetes fehérelvin. Beépített SMD ledet tartalmaz.
| Termék ID: | #6014207 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 1370 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP44 |
| Méret: | L: 598/W: 63/H: 39mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 110° |
| Szín: | króm |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 15W |