STRÜHM - 8W 4000K IP44 LED fürdőszobai lámpatest Brida Strühm (LEDM 04456)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014271 |
| Anyag: | műanyag, polikarbonát PC |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 950 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP44 |
| Méret: | L: 600/W: 110/H: 100mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 8W |