SYLVANIA - START SURFACE SLIM 2CCT D WH 24W 2500lm 3000-4000K (változtatható színhőmérséklet) IP54 fehér LED-es fali-mennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014305 |
| EAN kód: | 5410288435121 |
| Élettartam: | 58.000 óra |
| Fényerő: | 2500lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 24W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP54 |
| Színhőmérséklet: | 3000-4000K |
| Termék színe: | ffffff |