Thorn - JULIE FLEX por-pára mentes lámpatest 72W /50W/33W 4000K IP65 Thorn (TH 96700019)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6014175 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 8600/6300/4200 Lumen |
| Fényforrást tartalmaz: | igen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP65 |
| Méret: | L: 1535/W: 94/H: 76 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 120° |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 72W /50W/33W |