BOHRCRAFT - 1100 01 01550 HSS-R fémfúró, Ø 15.5x178/120 mm (1100 01 01550)
0 / 5
0 / 5
HSS-R fémfúró Hengeres befogás DIN 338 Edzett, nagy teljesítményű gyorsacélból. 118°-os fúrócsúccsal. Görgőshengerelésű kétspirálú, két vágóélű, köszörült éllel, fekete foszfátozott felülettel. Spirálhorony a gyors forgácskihordás érdekében. Nagyfokú rugalmasság, csekély törésveszély, hosszú élettartam a robusztus magvastagságnak és a munkatartomány keménységének köszönhetően. Alkalmas ötvözött és ötvözetlen acélhoz, nem vas fémekhez, öntvényekhez, kemény műanyagok megmunkálásához.
| Termék ID: | #1855887 |
| Cikkszám: | 1100 01 01550 |
| anyagminőség: | HSS gyorsacél |
| csúcsszög (fok): | 118 fok |
| fúrószár átmérő (mm): | 15.5 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 120 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 178 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fém, acél, öntvény, műanyag |
| szerszám befogás: | hengeres szár |
| típus: | 1100 01 01550 |