BOHRCRAFT - 1202 Turbo Step HSS-G köszörült univerzális fémfúró, Ø 9.0x125/81 mm (lépcsős él) (1202 03 00900)
0 / 5
0 / 5
Turbo Step HSS-G köszörült univerzális fémfúró Lépcsős él Háromszögletű szár DIN338 Tökéletes akkus vagy vezetékes gépekhez Lényegesen gyorsabb, mint a normál csigafúrók Meglévő furatok könnyű felfúrása Ideális csavarok vagy szegecsek kifúrásához Különösen alkalmas acélhoz Pontos és tiszta kerek lyukak sorja nélkül Tiszta fúráskezdés az önközpontosító hegynek köszönhetően Nagyon gyors a fúrási folyamat DIN338 Gőzben edzett élszalag
| Termék ID: | #1855906 |
| Cikkszám: | 1202 03 00900 |
| anyagminőség: | HSS gyorsacél |
| fúrószár átmérő (mm): | 9 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 81 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 125 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fém, acél, öntvény, műanyag, száraz fa |
| szerszám befogás: | lapolt szár |
| típus: | 1202 03 00900 |