BOHRCRAFT - 1340 01 00320 HSS-R hosszított fémfúró, Ø 3.2x106/69 mm (1340 01 00320)
0 / 5
0 / 5
HSS-R hosszított fémfúró Hengeres befogás DIN 340 Edzett, nagy teljesítményű gyorsacélból. 118°-os fúrócsúccsal. Görgőshengerelésű kétspirálú, két vágóélű, köszörült éllel, fekete foszfátozott felülettel. Spirálhorony a gyors forgácskihordás érdekében. Nagyfokú rugalmasság, csekély törésveszély, hosszú élettartam a robusztus magvastagságnak és a munkatartomány keménységének köszönhetően. Alkalmas ötvözött és ötvözetlen acélhoz, nem vas fémekhez, öntvényekhez, kemény műanyagok megmunkálásához.
| Termék ID: | #1855938 |
| Cikkszám: | 1340 01 00320 |
| anyagminőség: | HSS gyorsacél |
| csúcsszög (fok): | 118 fok |
| fúrószár átmérő (mm): | 3.2 mm |
| fúrószár munkahossz (mm): | 69 mm |
| fúrószár teljes hossz (mm): | 106 mm |
| javasolt felhasználás (anyagok): | fém, acél, öntvény, műanyag |
| szerszám befogás: | hengeres szár |
| típus: | 1340 01 00320 |