BOHRCRAFT - 1710 03 06390 kúpos süllyesztő HSS-E Co5, Ø 6.3x45 mm (hengeres szár) (1710 03 06390)
0 / 5
0 / 5
Kúpos süllyesztő fémhez (Co 5 %) Három vágóéllel Hengeres befogás DIN 335 Teljes edzésű, nagy teljesítményű gyorsacélból. Jobbravágó, 90°-os profil, köszörült, fényes felülettel. Három speciális kialakítású vágóél a rezgések és a sorjaképződés elkerülése érdekében. Alkalmas ötvözött és ötvözetlen acélhoz, acélöntvény, szürkeöntvény, szintervas, temperöntvény, nemvasfémek, kemény műanyagok megmunkálásához.
| Termék ID: | #1855998 |
| Cikkszám: | 1710 03 06390 |
| anyagminőség: | HSS gyorsacél, HSS-Co5 |
| átmérő (mm): | 6.3 mm |
| csúcsszög (fok): | 90 fok |
| hossz (mm): | 45 mm |
| szerszám befogás: | hengeres szár, 5 mm |
| típus: | 1710 03 06390 |