Csigafúró 5, 5 mm HCSH Fémhez EXTRA HOSSZÚ 260mm (51128)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #1847160 |
| Anyagminőség: | HCSH |
| Átmérő: | 5,5 mm |
| Befogás: | Hagyományos |
| Category: | Építkezés, felújítás > Fúrószár |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gép és tartozék változat: | Fémfúró extra hosszú |
| Munkahossz: | 180 mm |
| Teljes hossz: | 260 mm |